Pagrindinis meniu

Mums reikia Tavęs!

Sveiki,
Vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti mane

[ ]
[ ]

Facebook
Prisijunk Facebook

Apklausa

Ką manote apie šauktinių kariuomenę?

Pašaukti turi būti visi vyrai

Šauktiniais turi būti ne visi

Pakanka išklausyt kursus

Kariuomenė turi būt profesionali

Kita (palikti komentarą)

Be reklamos internetas būtų nuobodesnis

Diskusijos

O kaip pagaus???????????

ad
2007-06-26, 15:23
Pranešimų: 131
Prisijungta: 2007-01-04, 21:32
{LOCATION} Užsiregistravęs dalyvis #109
Aha, kad taip mūsų abiejų mintys valdžiai į ausį. Tiesa tada kitą reikėtų stipriai užkišti, kad kiaurai neišskristų.

a

jamam
2007-07-01, 00:16
Pranešimų: 35
Prisijungta: 2007-02-24, 20:07
{LOCATION} Užsiregistravęs dalyvis #150
tema,>> o kaip pagaus???<<< na taj manau manes gaudyt nereikes,pats noriu i kariuomene ir laukiu kol bajgsiu vidurine,ir galesiu eit,bet vis neapsisprendziu,ar eit savanoriu,ar laukt saukima ta,tai vat,o noreciau tai i tikraja kariuomene,apie kuria jus ir snekate taj turbut,reiktu rinktis sauktinio dalia? kaip jus manot?ar savanorio?

karysxxx
2007-07-01, 13:17

Pranešimų: 26
Prisijungta: 2006-11-28, 21:01
{LOCATION} Užsiregistravęs dalyvis #32
Eik i tikraja o kai grysi ateik i savanorius ten tarnaudamas gal i kokia misija pavyks isvaziuoti aisku jei pats noresi, o jei patiks tarnaudamas savanoriu galesi tvarkytis dokumentus i prof.karius. Ir taip savanoriuose susirasi tikrai nemazai nauju draugu , su kuriais tikrai daug bendru dalyku susirasi . Sekmes tarnyboje

ad
2007-07-02, 08:41
karysxxx rašė ...

Eik i tikraja o kai grysi ateik i savanorius ten tarnaudamas gal i kokia misija pavyks isvaziuoti aisku jei pats noresi, o jei patiks tarnaudamas savanoriu galesi tvarkytis dokumentus i prof.karius. Ir taip savanoriuose susirasi tikrai nemazai nauju draugu , su kuriais tikrai daug bendru dalyku susirasi . Sekmes tarnyboje

Pridėsiu, nors jau lyg ir esu tai rašęs.Kai pakliųsi į mokamąjį pulką, stenkis neblogai pasirodyti visur, ypač normatyvuose.Jei esi pakankamai fizižkai išsivystęs ir jei galva neblogai dirba, yra šansas pakliūti į pirmą šešetuką, kuriems leidžiama pasirinkti tarnybos vietą.Jei turi vidurinį išsilavinimą, o dar ir profesiją, tikrai pasiūlys tarnybos pabaigoje pasilikti profesinėje, aišku jei tarnausi be nuobaudų.
O pas savanorius ir tiesiai nuėjęs po kelių metų ar net anksčiau gali pakliūti į misiją.Bet tarnauti reikia pradėti iki 19 metų, kad nebūtų problemų su prievole.

a

Anotherday
2007-07-02, 10:12

Pranešimų: 197
Prisijungta: 2007-01-13, 14:07
{LOCATION} Užsiregistravęs dalyvis #114
jamam rašė ...

tema,>> o kaip pagaus???<<< na taj manau manes gaudyt nereikes,pats noriu i kariuomene ir laukiu kol bajgsiu vidurine,ir galesiu eit,bet vis neapsisprendziu,ar eit savanoriu,ar laukt saukima ta,tai vat,o noreciau tai i tikraja kariuomene,apie kuria jus ir snekate taj turbut,reiktu rinktis sauktinio dalia? kaip jus manot?ar savanorio?

Baik vidurine ir stok i univera, ismok profesija. Jei kariski dalykai patinka galii KASP varyt. O ko i LKA nestoji?

Žirgas parneš mano kūną namo, skydas papasakos tai kas nutiko/
Ragas kovos paskutinį kart pus/ Ir palydės mane vėjų platybėn...

jamam
2007-07-02, 21:24
Pranešimų: 35
Prisijungta: 2007-02-24, 20:07
{LOCATION} Užsiregistravęs dalyvis #150
as nenoriu,but kareiviu visa gyvenima ,as noriu tik i armija,pamatyt, suzinot, ismokt, ir isvis nutuokt,kas tai yra,nes is kitu pasakojimu,taj vienam patiko kitam ne ir pasakoja,viska kitaip,patirsiu savo kailiu,nuomone bent turesiu

ad
2007-07-03, 08:41
Na tai ir eik, bandyk.

a

Invent
2007-08-01, 19:41
Pranešimų: 1
Prisijungta: 2007-08-01, 19:36
{LOCATION} Užsiregistravęs dalyvis #261
Ką aš galiu pasakyt, nebijokit vaikai ten eit. Nieko ten baisaus nėra. Kodėl taip sakau ? Nes jau tarnauju daugiau nei pusę metų. Šiuo metu gavau devynpares, na jei nežinot tai toks dalykas kai namo paleidžia
Linksmiausia ir bus jum mokomajam pulke bent jau man buvo. Na aišku jei kas domina rašykit atsakysiu.
Aišku galit slėptis ir bėgt kol sutrumpins tarnybos laiką arba iš vis atsisakys, bet jų kalbos jau nemažai metų nieko nepakeičia

Edvard
2009-05-04, 23:10

Edvard
Pranešimų: 456
Prisijungta: 2009-04-19, 10:43
{LOCATION} Užsiregistravęs dalyvis #781
ANEKDOTAI:
Kareiveliai mokosi pirmosios medicinos pagalbos. Gydytoja pasakoja apie perrisimus, etc.. Pasuki klausia:
- Isivaizduokite, kad musyje jusu vada suzeide i koja. Ka darysite?
Kareiviai tyli. Galu gale vienas nedrasiai pakelia ranka:
- Nusausime?

Aš esu karys, ir tai mano garbė

Edvard
2009-05-04, 23:11

Edvard
Pranešimų: 456
Prisijungta: 2009-04-19, 10:43
{LOCATION} Užsiregistravęs dalyvis #781

Karininkas - kareiviams:
- Kasti reikia cia, cia, cia ir cia. Jus dabar dirbkite, o as nueisiu issiaiskinsiu, kur reikia kasti is tikro.

Aš esu karys, ir tai mano garbė

Eiti į puslapį  1 2 3 4 [5] 6  

Persikelti:     Į viršų

Google paieška

info@kariai.lt